Soft Demo

Programy najwyższej jakości... i szkolenia!

Błędy przy opracowywaniu oprogramowania

Napisane 03.01.2020 przez Zbigniew Jaroszka

Tagi: błędy, error, programowanie,

Spis treści:

         » 1. Niezrozumienie zakresu projektu
         » 2. Niewłaściwe dokumentowanie projektu
         » 3. Nie angażowanie odpowiednich ludzi
         » 4. Nie wykorzystanie projektu jako okazji do nauki
         » 5. Nie utrzymywanie projektu w zadaniu
         » 6. Niewłaściwe podejmowanie decyzji po drodze
         » 7. Niewłaściwe narzędzia
         » Ile kosztuje tworzenie aplikacji na iOS, jakie są koszty?

Oto kilka świetnych zasobów na temat błędów programistycznych, które można łatwo poprawić dzisiaj:

1. Niezrozumienie zakresu projektu

Ważne jest, aby mieć jasny obraz zakresu projektu oprogramowania. Jeśli nie możesz mieć tego pomysłu, jest bardzo mało prawdopodobne, że będziesz w stanie wykonać dobrą robotę.

To Cię zainteresuje: Społeczności open source

2. Niewłaściwe dokumentowanie projektu

Brak dokumentacji dla twojego projektu będzie bardzo trudny do zmiany. Dokumentacja ma ogromny wpływ na jakość projektu.

3. Nie angażowanie odpowiednich ludzi

Właściwe osoby w projekcie są kluczowe dla sukcesu. Nie zdobywaj ludzi, którzy nie mają doświadczenia w tworzeniu oprogramowania.

To Cię zainteresuje: Wybrane obniżki na cyber monday

4. Nie wykorzystanie projektu jako okazji do nauki

Projekt powinien być okazją do nauki dla wszystkich zaangażowanych.

5. Nie utrzymywanie projektu w zadaniu

Nie bądź leniwy w utrzymywaniu projektu na zadaniu. Powinieneś próbować ulepszyć i ulepszyć swój projekt oprogramowania i zaimplementować go w działającym prototypie.

6. Niewłaściwe podejmowanie decyzji po drodze

Bardzo ważne jest podejmowanie właściwych decyzji za każdym razem, gdy robisz coś takiego jak tworzenie oprogramowania.

7. Niewłaściwe narzędzia

Nie możesz korzystać z najlepszych narzędzi do swojej pracy, chyba że wiesz, jak z nich korzystać i odpowiednio je rozwijać.

Są trudne do zdobycia, ale te, które masz, są zwykle dobre! W tym podcastie rozmawiam z ludźmi, którzy wybrali się na wycieczkę do Indii. Podróż była niesamowita, ale dla mnie prawdziwe wyzwanie. Po raz pierwszy pojechałem do Indii i bardzo denerwowałem się tym procesem. Bałem się, że się zgubię lub coś mi rzuci, ale miałem najlepszy czas i cieszę się, jak to się potoczyło. To bardzo różni się od podróżowania gdziekolwiek indziej, więc dobrze jest spojrzeć na to z innej perspektywy. Bezpłatne wyświetlanie w iTunes

18 Clean 137: Moc osobistego brandingu z Dave'em Chappelle - # 7 Dave Chappelle był częścią jednych z największych i najbardziej wpływowych wydarzeń medialnych naszego pokolenia. Dave Chappelle rozpoczął karierę zawodową w komedii jako scenarzysta w Saturday Night Live, potem napisał dla Late Show z Davidem Lettermanem, a także był współprowadzącym Saturday Night Live w latach 1991-1995. Po krótkim okresie pracy jako aktor zaczął opracowywać własny akt stand-up i zyskał sobie miano jednego z najlepszych komików stand-up naszego pokolenia. Dave Chappelle pojawił się w The Tonight Show z Johnem Krasińskim, Conanem i Jimmy Kimmelem. Bezpłatne wyświetlanie w iTunes

19 Clean 136: Jak znaleźć swoją ścieżkę z Andrew Walkerem Andrew Walker spędził karierę na poszukiwaniu i pracy z sukcesem

W którym grasz w grę wideo jako bohater gry wideo przeciwko sterowanemu przez komputer przeciwnikowi. Celem jest pokonanie komputera poprzez wyeliminowanie paska życia przeciwnika. Komputer sterowany za pomocą joysticka i klawiatury można następnie "zabić", naciskając klawisz lub przyjmując obrażenia. Wpisany przez Tom Pollock

: A Get Rich to darmowy program do tworzenia gier Java typu open source. Jest używany przez setki tysięcy programistów na całym świecie. Zapewnia skuteczny i wydajny interfejs do tworzenia wysokiej klasy gier o dużym wpływie.

Jest oparty na technologiach J2EE (Java Enterprise Edition) i serwletach. Jest rozwijany przez twórców Java EE. Ma wiele zalet:

  • Pełna kontrola kodu aplikacji
  • Możliwość pisania asynchronicznego
  • Kod wysokiej wydajności

Możliwość korzystania z istniejących bibliotek (np. Spring lub Spring-MVC)

  • Funkcje języka Java 8
  • To jest bezpłatne i open source.
  • I wzbogacaj się w akcji:

And Get Rich to platforma programistyczna Java oparta na JVM.

Pozwala łatwo tworzyć bogate i wysokiej jakości gry w krótkim czasie, wykorzystując nowoczesne podejście do tworzenia aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii Java

?

Jaki jest koszt zakupu nowej aplikacji, jaki jest koszt jej wypożyczenia, kiedy należy ją odnowić i ile kosztuje korzystanie z aplikacji?

Ile kosztuje tworzenie aplikacji na Androida, jakie są koszty?

Ile kosztuje tworzenie aplikacji na iOS, jakie są koszty?

W tym artykule przyjrzymy się, w jaki sposób możesz zarabiać na tworzenie aplikacji i jakie są koszty.

Jaki jest koszt zakupu nowej aplikacji, jaki jest koszt jej wypożyczenia, kiedy należy ją odnowić i ile kosztuje korzystanie z aplikacji?

  • Zaczynajmy.
  • Koszt tworzenia aplikacji na Androida

Większość programistów powie Ci, że taniej jest tworzyć aplikacje na Androida niż aplikacje na iOS, ponieważ jest tam o wiele więcej telefonów i tabletów z Androidem, a koszty są niższe. Ponadto, ponieważ Android jest bardziej otwarty na aplikacje, jest więcej aplikacji niż tylko duże firmy, które zarabiają na iOS.

Rozwój Androida jest tańszy, ponieważ Google jest znacznie mniej rygorystyczny w kwestii tego, co możesz uwzględnić w swoich aplikacjach, ile możesz pobierać, a także mniej przepisów. Oznacza to również, że sam musisz za to zapłacić.

Rozwój Androida jest również tańszy ze względu na niższe koszty sprzętu, który często jest tani.


O autorze

Zbigniew Jaroszka

Uwielbiam wędkować, wtedy przychodzą mi do głowy najlepsze pomysły na projekty. Nie programuję dla innych, wszystkie programy które napisałem służą tylko i wyłącznie w mojej firmie. Jestem przedsiębiorcą od wielu wielu lat. A programowanie to moja pasja.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wynagrodzenie za programowanie

Średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych jest wyższe niż średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych. Mediana wynagrodzenia dla wszystkich prac technicznych wynosi 85 200 PLN

Czytaj więcej...

Losowy

Skrócone Podsumowanie miesiąca (grudzień) firmy

Grudzień już praktycznie za nami. Nieuniknione. To już czas na podsumowanie mc grudnia 2018. W grudniu działo się naprawdę dużo ciekawych rzeczy, gdzie obecnie się znajdujemy. Pierwsze wydarzenie było

Czytaj więcej...