Soft Demo

Programy najwyższej jakości... i szkolenia!

BootCamp okiem moim

Napisane 03.01.2020 przez Zbigniew Jaroszka

Tagi: bootcamp, online, programowanie, komputer,

Spis treści:

         » Długość programu
         » 1. Stwórz budżet
         » 2. Naucz się języka
         » 3. Bądź cierpliwy
         » 4. Skorzystaj z bezpłatnych zasobów
         » 5. Naucz się nowego języka

Więc postanowiłem zrobić coś ze swoim życiem. Zdecydowałem się zrobić BootCamp. To nie był mój pierwszy raz, ale zdecydowałem, że wrócę do BootCamp, jeśli będę musiał. Jestem programistą od ponad dziesięciu lat i nadszedł czas, aby przetestować swoje umiejętności.

To Cię zainteresuje: Programowanie i funkcje

Zacząłem szukać innego programu (przeszedłem przez wiele programów, nie mówię, że wiem wszystko o programowaniu komputerowym), ale natknąłem się na BootCamp. Nie podobała mi się nazwa i strona nie zrobiła na mnie dużego wrażenia. Opis też nie był zbyt dobry.

Kiedy po raz pierwszy na to spojrzałem, pomyślałem: "wow, to dobry program i jestem nim zainteresowany".

Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem, było wzięcie bootcampu online. Pomyślałem "tak, skończyłem z tym" i doszedłem do części, w której podpisujesz umowę.

Około dwóch tygodni po podpisaniu zdecydowałem, że nic nie zamierzam podpisać. Zacząłem pisać list do firmy i skończyłem tam pisać cały list. W końcu postanowiłem niczego nie podpisywać.

W tym momencie szukałem pracy w tej samej dziedzinie. Postanowiłem złożyć podanie. Czekałem rok. Półtora roku później dostałem pracę.

Program ma wiele wymagań zajęć i wysoki wskaźnik ukończenia. Szkoła pozwala uczniom zdobyć stopień naukowy w mniej niż sześć miesięcy. Szkoła znajduje się w dużym obszarze metropolitalnym.

Takie programy stają się bardzo popularne. Są również niezwykle elastyczne i zapewniają wszystkie narzędzia, których programista potrzebuje do ukończenia programu. W rzeczywistości większość bootcampów oferuje pełny zestaw kursów programistycznych, dzięki czemu możesz ukończyć program przy jak najmniejszej liczbie wymagań i jak największej ilości czasu.

Jeśli interesuje Cię dogłębny bootcamp, jest kilka opcji do rozważenia. Jest jednak kilka rzeczy do rozważenia.

Długość programu

Długość programu jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze bootcampu. W przypadku wielu programów długość programu jest głównym czynnikiem decydującym o uczestnictwie. Programy takie jak University of Phoenix, Coursera i Udacity zapewniają krótkie, intensywne programy na okres od jednego do dwóch tygodni. Programy te trwają zwykle od trzech do czterech tygodni i oczekuje się, że studenci ukończą kurs w tym czasie.

Jeśli planujesz zapisać się na dłuższy program, prawdopodobnie będziesz musiał znaleźć inny bootcamp. Większość bootcampów oferuje dwuletnie programy, które zapewniają studentom elastyczne środowisko uczenia się (które nie wymaga zdawania egzaminów ani zajęć poza programem)

W poniższym filmie nauczysz się podstawowych zasad programowania w języku Ruby (język) oraz tego, jak zacząć od zera, aby rozpocząć naukę pisania kodu w tym języku.

Naucz się kodować za mniej niż 30 000 zł, rozpoczynając programowanie w programie komputerowym

W tym filmie nauczysz się podstawowych zasad programowania komputerowego za pomocą JavaScript (języka) oraz tego, jak zacząć od zera, aby rozpocząć naukę programowania w tym języku.

Naucz się kodować za mniej niż 20 000 zł, rozpoczynając programowanie w obozie programistycznym

W tym filmie poznasz podstawowe zasady programowania komputerowego przy użyciu C # (języka) i jak zacząć od zera, aby rozpocząć naukę pisania kodu w tym języku.

Naucz się kodować za mniej niż 10 000 zł, rozpoczynając programowanie w programie komputerowym

W tym filmie poznasz podstawowe zasady programowania komputerowego za pomocą Pythona (język) i jak zacząć od zera, aby rozpocząć naukę pisania kodu w tym języku.

Jeśli jesteś już studentem programowania lub chcesz rozpocząć naukę bootcampu, ten artykuł jest dla Ciebie.

Oto najważniejsze wskazówki, które pomogą ci zostać studentem programowania komputerowego bootcamped:

1. Stwórz budżet

Zanim zaczniesz bootcamping online, upewnij się, że masz budżet. Musisz przeznaczyć wystarczającą ilość pieniędzy, aby uzyskać odpowiedni sprzęt, a także wystarczający budżet, abyś miał wystarczająco dużo gotówki na posiłki.

2. Naucz się języka

Ważne jest, aby zapoznać się z wybranym językiem. Nie chcesz brać udziału w programie bootcamp i walczyć przez pierwszy tydzień, ponieważ jesteś zupełnie nowy w tym języku.

3. Bądź cierpliwy

Wykonanie programu bootcamp może zająć dużo czasu. Ważne jest, aby nie spiesz się i nie spieszyć się ze wszystkim. Jeśli jesteś studentem, być może będziesz musiał poczekać chwilę, aż poczujesz się lepiej z tym procesem.

4. Skorzystaj z bezpłatnych zasobów

Uzyskaj najlepsze dostępne zasoby za darmo. Wiele bootcampów oferuje programy dotyczące tematów, które nie są objęte ich programem. Możesz także korzystać z programów, które nauczą Cię konkretnych umiejętności programistycznych, których możesz nie znać.

5. Naucz się nowego języka

Nauka nowego języka programowania to świetny sposób na poznanie podstaw programowania komputerowego

Polecane

O autorze

Zbigniew Jaroszka

Uwielbiam wędkować, wtedy przychodzą mi do głowy najlepsze pomysły na projekty. Nie programuję dla innych, wszystkie programy które napisałem służą tylko i wyłącznie w mojej firmie. Jestem przedsiębiorcą od wielu wielu lat. A programowanie to moja pasja.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wynagrodzenie za programowanie

Średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych jest wyższe niż średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych. Mediana wynagrodzenia dla wszystkich prac technicznych wynosi 85 200 PLN

Czytaj więcej...

Losowy

Maniak programista

Mam dyplom z informatyki, ale nie jestem inżynierem. Wiem, że przez to nie przeszedłem. Wiem, że musiałem nauczyć się wielu materiałów specyficznych dla technologii i przeczytałem wiele art

Czytaj więcej...