Soft Demo

Programy najwyższej jakości... i szkolenia!

Droga do przebycia

Napisane 03.01.2020 przez Bronisław Staszko

Tagi: programowanie, promocja, promowanie, reklama,

Spis treści:

         » Lista e-mailowa
         » Jeśli potrzebujesz pomocy w tworzeniu osobistej listy, przeczytaj mój post tutaj.
         » Co czyni ten kurs wyjątkowym?
Polecane

W tym poście przyjrzymy się bardzo prostej, ale skutecznej metodzie promowania siebie lub swojej firmy wśród twórców oprogramowania, w celu zbudowania sieci i nawiązania kontaktów.

To Cię zainteresuje: Opracowanie programu a strategia

  • Czego potrzebujesz
  • Witryna

Witryna jest najbardziej podstawowym sposobem, aby powiedzieć ludziom, że jesteś programistą. Możesz skorzystać z blogu, strony osobistej, portfolio online lub po prostu stworzyć prostą stronę internetową, na której wymieniono najważniejsze umiejętności i osiągnięcia.

Blog może pomóc Ci dotrzeć do większej liczby osób, ale pamiętaj, że nie jesteś profesjonalnym programistą. Powinieneś stworzyć swojego bloga dla zabawy, aby dowiedzieć się o projektowaniu stron internetowych, programowaniu i innych rzeczach.

Twoja osobista strona jest cenna tylko dla ciebie i twojej rodziny, więc jeśli jej nie masz, zastanów się nad jej utworzeniem.

To Cię zainteresuje: Kurs dla Ciebie

Lista e-mailowa

Osobista lista e-mail to fantastyczny sposób na dotarcie do programistów, którzy mogą być świetnym źródłem potencjalnych klientów.

Zalecam utworzenie listy programistów, którzy są zainteresowani twoim oprogramowaniem i mają silną chęć pomocy. Możesz także dodać innych programistów z podobnych firm programistycznych, które uważasz za interesujące. Możesz także sprawdzić niektóre z tych list:

Jeśli potrzebujesz pomocy w tworzeniu osobistej listy, przeczytaj mój post tutaj.

Po utworzeniu listy upewnij się, że mówisz wszystkim, że możesz

  • w sprawie kursów programistycznych w Indiach i innych krajach rozwiniętych
  • Wprowadzenie do Java

Wprowadzenie do Java Wprowadzenie do Java to praktyczna i pogłębiona seria lekcji obejmujących podstawy programowania Java, od specyfikacji języka Java do Java 1. 0. Zaprojektowany, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć język Java i aby zapewnić podstawy do nauki bardziej zaawansowanych technik, książka pokazuje, jak pisać programy oparte na języku Java. Wprowadzenie do Java to praktyczna i pogłębiona seria lekcji obejmujących podstawy programowania Java, od specyfikacji języka Java do Java 1

A jeśli lubisz programować i chcesz nauczyć się programowania bez szkoły, jestem dla ciebie osobą. Pokażę Ci krok po kroku, jak programować w C #, C ++, Javie lub innym języku programowania, który chcesz wiedzieć, jak programować.

Poprowadzę cię przez kroki, które musisz nauczyć się zostać programistą i pokażę, jak wykorzystać całą tę naukę. Po ukończeniu tego kursu będziesz w stanie zrozumieć, jak działa komputer i tworzyć aplikacje, które działają na komputerach.

Jestem programistą komputerowym z Czech. Pracuję jako programista komputerowy od 16 lat i jestem programistą przez ostatnią dekadę. Pokażę ci, jak programować w C #, C ++, Java i innych językach programowania.

Pracowałem zarówno w Czechach, jak i w Niemczech. Pracowałem również jako programista w Stanach Zjednoczonych, a obecnie pracuję jako programista dla firmy na Florydzie.

Uwielbiam programować. Pokażę ci, jak tworzyć aplikacje, z których możesz korzystać w życiu. Pokażę ci, jak programować w C #, C ++, Java lub innym języku programowania, którego chcesz się nauczyć.

Co czyni ten kurs wyjątkowym?

Poznasz umiejętności potrzebne do zostania programistą bez specjalnego doświadczenia w programowaniu.

Polecane

O autorze

Bronisław Staszko

Uwielbiam programowanie w Pythonie oraz C++, ale żaden z języków programowania nie jest mi zupełnie obcy. Mam za sobą nawet programowanie maszyn CNC. Zapraszam do zapoznania się z moimi wpisami, bo dzielę się w nich swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wynagrodzenie za programowanie

Średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych jest wyższe niż średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych. Mediana wynagrodzenia dla wszystkich prac technicznych wynosi 85 200 PLN

Czytaj więcej...

Losowy

Zmiana praktyk programowania?

Poniższe informacje pochodzą od programisty, który musiał zmienić praktyki opracowywania oprogramowania, aby powstrzymać złego szefa. Jeśli jesteś programistą, ta porada prawdopodobnie będ

Czytaj więcej...