Soft Demo

Programy najwyższej jakości... i szkolenia!

Droga do przebycia

Napisane 03.01.2020 przez Bronisław Staszko

Tagi: programowanie, promocja, promowanie, reklama,

Spis treści:

         » Lista e-mailowa
         » Jeśli potrzebujesz pomocy w tworzeniu osobistej listy, przeczytaj mój post tutaj.
         » Co czyni ten kurs wyjątkowym?

W tym poście przyjrzymy się bardzo prostej, ale skutecznej metodzie promowania siebie lub swojej firmy wśród twórców oprogramowania, w celu zbudowania sieci i nawiązania kontaktów.

To Cię zainteresuje: WOŚP - 27 Finał

  • Czego potrzebujesz
  • Witryna

Witryna jest najbardziej podstawowym sposobem, aby powiedzieć ludziom, że jesteś programistą. Możesz skorzystać z blogu, strony osobistej, portfolio online lub po prostu stworzyć prostą stronę internetową, na której wymieniono najważniejsze umiejętności i osiągnięcia.

Blog może pomóc Ci dotrzeć do większej liczby osób, ale pamiętaj, że nie jesteś profesjonalnym programistą. Powinieneś stworzyć swojego bloga dla zabawy, aby dowiedzieć się o projektowaniu stron internetowych, programowaniu i innych rzeczach.

Twoja osobista strona jest cenna tylko dla ciebie i twojej rodziny, więc jeśli jej nie masz, zastanów się nad jej utworzeniem.

To Cię zainteresuje: Jestem programistą komputerowym

Lista e-mailowa

Osobista lista e-mail to fantastyczny sposób na dotarcie do programistów, którzy mogą być świetnym źródłem potencjalnych klientów.

Zalecam utworzenie listy programistów, którzy są zainteresowani twoim oprogramowaniem i mają silną chęć pomocy. Możesz także dodać innych programistów z podobnych firm programistycznych, które uważasz za interesujące. Możesz także sprawdzić niektóre z tych list:

Jeśli potrzebujesz pomocy w tworzeniu osobistej listy, przeczytaj mój post tutaj.

Po utworzeniu listy upewnij się, że mówisz wszystkim, że możesz

  • w sprawie kursów programistycznych w Indiach i innych krajach rozwiniętych
  • Wprowadzenie do Java

Wprowadzenie do Java Wprowadzenie do Java to praktyczna i pogłębiona seria lekcji obejmujących podstawy programowania Java, od specyfikacji języka Java do Java 1. 0. Zaprojektowany, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć język Java i aby zapewnić podstawy do nauki bardziej zaawansowanych technik, książka pokazuje, jak pisać programy oparte na języku Java. Wprowadzenie do Java to praktyczna i pogłębiona seria lekcji obejmujących podstawy programowania Java, od specyfikacji języka Java do Java 1

A jeśli lubisz programować i chcesz nauczyć się programowania bez szkoły, jestem dla ciebie osobą. Pokażę Ci krok po kroku, jak programować w C #, C ++, Javie lub innym języku programowania, który chcesz wiedzieć, jak programować.

Poprowadzę cię przez kroki, które musisz nauczyć się zostać programistą i pokażę, jak wykorzystać całą tę naukę. Po ukończeniu tego kursu będziesz w stanie zrozumieć, jak działa komputer i tworzyć aplikacje, które działają na komputerach.

Jestem programistą komputerowym z Czech. Pracuję jako programista komputerowy od 16 lat i jestem programistą przez ostatnią dekadę. Pokażę ci, jak programować w C #, C ++, Java i innych językach programowania.

Pracowałem zarówno w Czechach, jak i w Niemczech. Pracowałem również jako programista w Stanach Zjednoczonych, a obecnie pracuję jako programista dla firmy na Florydzie.

Uwielbiam programować. Pokażę ci, jak tworzyć aplikacje, z których możesz korzystać w życiu. Pokażę ci, jak programować w C #, C ++, Java lub innym języku programowania, którego chcesz się nauczyć.

Co czyni ten kurs wyjątkowym?

Poznasz umiejętności potrzebne do zostania programistą bez specjalnego doświadczenia w programowaniu.


O autorze

Bronisław Staszko

Uwielbiam programowanie w Pythonie oraz C++, ale żaden z języków programowania nie jest mi zupełnie obcy. Mam za sobą nawet programowanie maszyn CNC. Zapraszam do zapoznania się z moimi wpisami, bo dzielę się w nich swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wynagrodzenie za programowanie

Średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych jest wyższe niż średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych. Mediana wynagrodzenia dla wszystkich prac technicznych wynosi 85 200 PLN

Czytaj więcej...

Losowy

Jak programować

? Dowiedz się, jak programować! Dowiedz się, jak programować Jak programować, co to znaczy, jak programować? Dowiedz się, jak programować, co to znaczy, jak programować! Zanim przejdziemy

Czytaj więcej...