Soft Demo

Programy najwyższej jakości... i szkolenia!

JAVA kurs dla każdego

Napisane 03.01.2020 przez Bronisław Staszko

Tagi: java, kurs, trening, programowanie,

Spis treści:

         » Spojrzenie wstecz na Deep Learning: The Year Ahead
         » Wymagania wstępne: CS 102 lub równoważny
         » Wymagania wstępne: CS 201, CS 210 lub równoważny
         » Wymagania wstępne: CS 201
         » Wymagania wstępne: CS 210 lub odpowiedni

Kluczem do sukcesu w kursie jest zrozumienie, co dokładnie czytasz. Ten kurs jest z grubsza podzielony na sekcje:

To Cię zainteresuje: Nasze bonifikaty na BlackFriday

 • Wprowadzenie do Java
 • Wyrażenia lambda
 • Kolekcje Java
 • Programowanie funkcjonalne
 • Sortowanie i wyszukiwanie
 • Iteracja i rekurencja
 • Leniwa ocena
 • Orientacja obiektu
 • W sumie jest to ponad 200 slajdów i ponad 30 filmów.

Jeśli poważnie myślisz o nauce programowania, ta klasa jest dla Ciebie doskonałym wyborem. Warto poświęcić swój czas.

To Cię zainteresuje: Literatura o programowaniu

Jeśli nie myślisz poważnie o nauce programowania, ten kurs jest dla Ciebie doskonałym wyborem.

Jeśli poważnie myślisz o nauce programowania, ten kurs jest dla Ciebie doskonałym wyborem

To Cię zainteresuje: Wykresy w programie Excel

Projekt głębokiego uczenia się (część 1) - Lekcje wyciągnięte z projektu głębokiego uczenia się Google (część 2) - Lekcje wyciągnięte z projektu głębokiego uczenia się Google (część 3) - Lekcje wyciągnięte z projektu głębokiego uczenia się Google (Część 4) - Lekcje wyciągnięte z projektu głębokiego uczenia się Google (część 5) - Lekcje wyciągnięte z projektu głębokiego uczenia się Google (część 6) -

Spojrzenie wstecz na Deep Learning: The Year Ahead

Jak uczymy komputer rozpoznawania obrazów? Fascynowało mnie to pytanie, odkąd po raz pierwszy dowiedziałem się o tym na pierwszym roku studiów w Carnegie Mellon. Moi profesorowie, z pomocą swoich studentów, opracowali prostą metodę szkolenia sieci neuronowej (algorytm uczenia maszynowego przetwarzający dane) w celu rozpoznawania odręcznych cyfr.

Sieć neuronowa została przeszkolona w zbiorze danych zawierającym ręcznie napisane cyfry, a jej wyniki zostały następnie porównane z możliwościami rozpoznawania cyfr wcześniejszych systemów komputerowych. Najbardziej interesujące w eksperymencie było to, że sieć neuronowa była w stanie poprawnie sklasyfikować odręczne cyfry tylko w około połowie prób. Oznacza to, że sieć była w stanie poprawnie zidentyfikować cyfry w około 60% prób (aw jednym badaniu zrobiła to w zadziwiającym 85% prób)

Mogę zagwarantować, że nauka programowania jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić swoją karierę, ale często może się wydawać, że istnieje wiele przeszkód, które musisz pokonać, zanim naprawdę zaczniesz. Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie, czy dopiero zaczynasz projekt poboczny, jest wiele rzeczy, których prawdopodobnie nie znasz. Niedawno pracuję w firmie, która zatrudnia niesamowitą liczbę programistów i mogę powiedzieć, że jest wiele rzeczy, których prawdopodobnie nie znasz. Pytałem i słyszałem, jak wiele osób mówi takie rzeczy, jak: "Nie wiem, jak coś zrobić w języku programowania, którego się uczę" lub "Nie wiem, jak coś zrobić w języku, którego się uczę. "To wszystko, co musisz wiedzieć, aby osiągnąć sukces w dziedzinie programowania. Istnieje wiele czynników, które określają, jakiego języka programowania należy się uczyć. Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, czy dopiero zaczynasz uczyć się programowania, czy też jesteś w branży od dłuższego czasu. Myślę, że rzeczywistość jest taka, że ​​programiści zajmujący się każdym rodzajem pracy IT, od programisty przez kierownika do kierownika badań, wszyscy skorzystają na znajomości podstaw programowania i zapewnieniu sobie wygody w różnych językach programowania

. Kurs obejmuje przegląd podstaw programowania, takich jak wejście / wyjście, zmienne, przepływ sterowania, pętle i klasy.

Wymagania wstępne: CS 102 lub równoważny

CS 105 Wprowadzenie do Internetu Na tym kursie studenci poznają rozwój sieci. Każdy uczeń utworzy aplikację internetową. Studenci poznają HTML, CSS i JavaScript. Studenci mogą również korzystać z frameworka bazy danych (SQLite, PostgreSQL, MySQL itp.). Kurs obejmie również podstawy programowania i tematy związane z projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem aplikacji internetowych.

Wymagania wstępne: CS 201, CS 210 lub równoważny

CS 106 Programowanie Java Kurs ten bada podstawy programowania w Javie. Tematy obejmują: typy zmiennych, typy zmiennych, operatory, instrukcje warunkowe, pętle, funkcje, klasy, interfejsy, interfejsy, klasy i dziedziczenie. Uczniowie dowiedzą się także o programowaniu obiektowym.

Wymagania wstępne: CS 201

CS 108 Programowanie komputerowe I Kurs obejmuje podstawowe pojęcia z zakresu programowania komputerowego. Tematy obejmują składnię programowania komputerowego, pętle, struktury danych, zmienne i nazwy zmiennych, tablice, ciągi znaków i znaki. Studenci ukończą zadania programistyczne i przystąpią do zatwierdzonych kursów śródokresowych, końcowych lub egzaminów portfolio.

Wymagania wstępne: CS 210 lub odpowiedni

CS 109 Programowanie komputerowe II Kurs obejmuje podstawowe pojęcia związane z programowaniem komputerowym

 • z Internetu
 • 10) C ++ na Wikipedii
 • C ++ można znaleźć na Wikipedii w różnych linkach, takich jak:
 • Niektóre zasoby C ++ dla Ciebie:
 • 1) C ++ w wiadomościach i filmach
 • 2) Samouczki języka programowania C ++ i samouczki języka C ++
 • 3) Poradniki C ++
 • 4) C ++ Online
 • 5) C ++: Ostateczny przewodnik po językach programowania
 • 6) C ++, Visual Basic i Visual C ++

O autorze

Bronisław Staszko

Uwielbiam programowanie w Pythonie oraz C++, ale żaden z języków programowania nie jest mi zupełnie obcy. Mam za sobą nawet programowanie maszyn CNC. Zapraszam do zapoznania się z moimi wpisami, bo dzielę się w nich swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wynagrodzenie za programowanie

Średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych jest wyższe niż średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych. Mediana wynagrodzenia dla wszystkich prac technicznych wynosi 85 200 PLN

Czytaj więcej...

Losowy

Zwiększysz swoje umiejętności programowania

Użyj tego artykułu jako wskazówki. Im więcej ćwiczysz, tym szybciej będziesz w stanie uruchomić swoje programy. Pojęcia zostaną szczegółowo wyjaśnione w późniejszych artykułach. Pier

Czytaj więcej...