Soft Demo

Programy najwyższej jakości... i szkolenia!

JAVA kurs dla każdego

Napisane 03.01.2020 przez Bronisław Staszko

Tagi: java, kurs, trening, programowanie,

Spis treści:

         » Spojrzenie wstecz na Deep Learning: The Year Ahead
         » Wymagania wstępne: CS 102 lub równoważny
         » Wymagania wstępne: CS 201, CS 210 lub równoważny
         » Wymagania wstępne: CS 201
         » Wymagania wstępne: CS 210 lub odpowiedni

Kluczem do sukcesu w kursie jest zrozumienie, co dokładnie czytasz. Ten kurs jest z grubsza podzielony na sekcje:

 • Wprowadzenie do Java
 • Wyrażenia lambda
 • Kolekcje Java
 • Programowanie funkcjonalne
 • Sortowanie i wyszukiwanie
 • Iteracja i rekurencja
 • Leniwa ocena
 • Orientacja obiektu
 • W sumie jest to ponad 200 slajdów i ponad 30 filmów.

Jeśli poważnie myślisz o nauce programowania, ta klasa jest dla Ciebie doskonałym wyborem. Warto poświęcić swój czas.

To Cię zainteresuje: Praca dla programisty

Jeśli nie myślisz poważnie o nauce programowania, ten kurs jest dla Ciebie doskonałym wyborem.

Jeśli poważnie myślisz o nauce programowania, ten kurs jest dla Ciebie doskonałym wyborem

To Cię zainteresuje: O systemach operacyjnych

Projekt głębokiego uczenia się (część 1) - Lekcje wyciągnięte z projektu głębokiego uczenia się Google (część 2) - Lekcje wyciągnięte z projektu głębokiego uczenia się Google (część 3) - Lekcje wyciągnięte z projektu głębokiego uczenia się Google (Część 4) - Lekcje wyciągnięte z projektu głębokiego uczenia się Google (część 5) - Lekcje wyciągnięte z projektu głębokiego uczenia się Google (część 6) -

Spojrzenie wstecz na Deep Learning: The Year Ahead

Jak uczymy komputer rozpoznawania obrazów? Fascynowało mnie to pytanie, odkąd po raz pierwszy dowiedziałem się o tym na pierwszym roku studiów w Carnegie Mellon. Moi profesorowie, z pomocą swoich studentów, opracowali prostą metodę szkolenia sieci neuronowej (algorytm uczenia maszynowego przetwarzający dane) w celu rozpoznawania odręcznych cyfr.

Sieć neuronowa została przeszkolona w zbiorze danych zawierającym ręcznie napisane cyfry, a jej wyniki zostały następnie porównane z możliwościami rozpoznawania cyfr wcześniejszych systemów komputerowych. Najbardziej interesujące w eksperymencie było to, że sieć neuronowa była w stanie poprawnie sklasyfikować odręczne cyfry tylko w około połowie prób. Oznacza to, że sieć była w stanie poprawnie zidentyfikować cyfry w około 60% prób (aw jednym badaniu zrobiła to w zadziwiającym 85% prób)

Mogę zagwarantować, że nauka programowania jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić swoją karierę, ale często może się wydawać, że istnieje wiele przeszkód, które musisz pokonać, zanim naprawdę zaczniesz. Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie, czy dopiero zaczynasz projekt poboczny, jest wiele rzeczy, których prawdopodobnie nie znasz. Niedawno pracuję w firmie, która zatrudnia niesamowitą liczbę programistów i mogę powiedzieć, że jest wiele rzeczy, których prawdopodobnie nie znasz. Pytałem i słyszałem, jak wiele osób mówi takie rzeczy, jak: "Nie wiem, jak coś zrobić w języku programowania, którego się uczę" lub "Nie wiem, jak coś zrobić w języku, którego się uczę. "To wszystko, co musisz wiedzieć, aby osiągnąć sukces w dziedzinie programowania. Istnieje wiele czynników, które określają, jakiego języka programowania należy się uczyć. Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, czy dopiero zaczynasz uczyć się programowania, czy też jesteś w branży od dłuższego czasu. Myślę, że rzeczywistość jest taka, że ​​programiści zajmujący się każdym rodzajem pracy IT, od programisty przez kierownika do kierownika badań, wszyscy skorzystają na znajomości podstaw programowania i zapewnieniu sobie wygody w różnych językach programowania

. Kurs obejmuje przegląd podstaw programowania, takich jak wejście / wyjście, zmienne, przepływ sterowania, pętle i klasy.

Wymagania wstępne: CS 102 lub równoważny

CS 105 Wprowadzenie do Internetu Na tym kursie studenci poznają rozwój sieci. Każdy uczeń utworzy aplikację internetową. Studenci poznają HTML, CSS i JavaScript. Studenci mogą również korzystać z frameworka bazy danych (SQLite, PostgreSQL, MySQL itp.). Kurs obejmie również podstawy programowania i tematy związane z projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem aplikacji internetowych.

Wymagania wstępne: CS 201, CS 210 lub równoważny

CS 106 Programowanie Java Kurs ten bada podstawy programowania w Javie. Tematy obejmują: typy zmiennych, typy zmiennych, operatory, instrukcje warunkowe, pętle, funkcje, klasy, interfejsy, interfejsy, klasy i dziedziczenie. Uczniowie dowiedzą się także o programowaniu obiektowym.

Wymagania wstępne: CS 201

CS 108 Programowanie komputerowe I Kurs obejmuje podstawowe pojęcia z zakresu programowania komputerowego. Tematy obejmują składnię programowania komputerowego, pętle, struktury danych, zmienne i nazwy zmiennych, tablice, ciągi znaków i znaki. Studenci ukończą zadania programistyczne i przystąpią do zatwierdzonych kursów śródokresowych, końcowych lub egzaminów portfolio.

Wymagania wstępne: CS 210 lub odpowiedni

CS 109 Programowanie komputerowe II Kurs obejmuje podstawowe pojęcia związane z programowaniem komputerowym

 • z Internetu
 • 10) C ++ na Wikipedii
 • C ++ można znaleźć na Wikipedii w różnych linkach, takich jak:
 • Niektóre zasoby C ++ dla Ciebie:
 • 1) C ++ w wiadomościach i filmach
 • 2) Samouczki języka programowania C ++ i samouczki języka C ++
 • 3) Poradniki C ++
 • 4) C ++ Online
 • 5) C ++: Ostateczny przewodnik po językach programowania
 • 6) C ++, Visual Basic i Visual C ++

O autorze

Bronisław Staszko

Uwielbiam programowanie w Pythonie oraz C++, ale żaden z języków programowania nie jest mi zupełnie obcy. Mam za sobą nawet programowanie maszyn CNC. Zapraszam do zapoznania się z moimi wpisami, bo dzielę się w nich swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wynagrodzenie za programowanie

Średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych jest wyższe niż średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych. Mediana wynagrodzenia dla wszystkich prac technicznych wynosi 85 200 PLN

Czytaj więcej...

Losowy

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

14 stycznia 2018 roku - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w 2018 roku dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Warto wspierać akcję Jurka Owsiaka!

Czytaj więcej...