Soft Demo

Programy najwyższej jakości... i szkolenia!

Książki programistyczne

Napisane 03.01.2020 przez Zbigniew Jaroszka

Tagi: książki, programowanie, książki programistyczne,

Nie zamierzam nawet zawracać sobie głowy wspominaniem o formatowaniu, literówkach, błędach, braku właściwej gramatyki, błędach gramatycznych, niespójnych konwencjach nazewnictwa lub o tym, że autor (PJ Plauger) jest osobą, która ma w ciągu ostatnich 20 lat nie wydałem ani jednej książki ani bloga!

To Cię zainteresuje: Maniak programista

To wszystko, co mam. Przypuszczam, że powinienem wspomnieć, że jestem fanem Pythona i lubię rozbierać rzeczy na części i zobaczyć, jak działają. Robiłem to przez długi czas.

To Cię zainteresuje: Jak debugować program

Piszę tę recenzję, ponieważ chcę wyrazić opinię, że nigdy więcej nie przeczytam tej książki. Jest to po prostu nieprzydatne i bezcelowe oprogramowanie.

Nie wiem o tobie, ale nie uważam tego za bardzo przydatne. Nie uważam tego za bardzo interesujące. Nie uważam tego za bardzo przydatne. Nie uważam tego za przydatne.

To Cię zainteresuje: Programowanie w praktyce

Ta książka jest nie tylko bezużyteczna dla osób z umiejętnościami programistycznymi, ale także dla nich szkodliwa, ponieważ książka nie jest nawet napisana w języku angielskim

Jestem programistą, który jest podekscytowany tworzeniem gier. Jestem wielkim fanem programowania i programuję od 12 roku życia. Pracowałem z Windows jako programista, programista C ++ i programista C / C ++ / Java. Mam licencjat z informatyki. Mam tytuł magistra informatyki. Jestem programistą C / C ++ / Java i doświadczonym programistą C / C ++ / Java. Znam język C # i Microsoft. NET Framework.

Programowałem w C ++, Java, C #, C # / VB, C # / VB ++, Java, C # / C ++ / C, C # / Java, C # / C ++, C #, Java, C # / C oraz C # / C ++. Lubię programować w języku programowania wysokiego poziomu, takim jak C # lub Java, lub C ++ lub C ++ / C

Obecnie piszę książkę: Jak zostać programistą: Proste sekrety najlepszych programistów na świecie.

  • Moja książka jest dostępna na Amazon w trzech wersjach

Sprawdź spis treści w prawym górnym rogu po prawej stronie i dowiedz się więcej o książce.

Obecnie opracowuję nową książkę o językach programowania:

Sprawdź spis treści w prawym górnym rogu po prawej stronie i dowiedz się o nowej książce.

Sprawdź spis treści w prawym górnym rogu po prawej stronie i dowiedz się więcej o firmie

Jak napisać książkę w ciągu dnia I Napisz książkę w ciągu dnia: Jak napisać książkę w ciągu dnia: Jak napisać książkę w ciągu dnia: Pisanie książki może być niezwykle satysfakcjonującym doświadczeniem. Ale napisanie książki nie jest jedynym sposobem na napisanie. Zebraliśmy 50 naszych ulubionych książek, które uczą Cię pisania w różnych gatunkach, od początkujących po doświadczonych czytelników.

Pisanie książki to wyjątkowe i potężne doświadczenie. Dzieje się tak, ponieważ wymaga dużo myślenia o rzeczach, które chcesz komunikować. Pisanie to nie tylko pisanie, ale także tworzenie.

Kluczem do zostania lepszym pisarzem jest nie tylko skupienie się na pisaniu, ale także na procesie tworzenia.

Właśnie dlatego stworzyliśmy tę listę 5 sposobów, aby pisanie było przyjemniejsze i bardziej produktywne.

Nie pisz po prostu. Znajdź sposób na usprawnienie tego procesu tworzenia, abyś mógł dobrze pisać.

  • Jak zostać lepszym pisarzem
  • 1. Znajdź cel i wyznacz termin

Jeśli masz problemy z zrobieniem czegokolwiek, prawdopodobnie nie koncentrujesz się na procesie pisania. Znalezienie celu i terminu to świetny sposób na poprawę pisania.

Zapisz cel dla siebie lub dowolny cel, który chcesz osiągnąć. Znajdź termin, który możesz dotrzymać.

Możesz zdecydować się na napisanie posta na blogu, artykułu w gazecie lub książki w ciągu jednego lub dwóch tygodni.


O autorze

Zbigniew Jaroszka

Uwielbiam wędkować, wtedy przychodzą mi do głowy najlepsze pomysły na projekty. Nie programuję dla innych, wszystkie programy które napisałem służą tylko i wyłącznie w mojej firmie. Jestem przedsiębiorcą od wielu wielu lat. A programowanie to moja pasja.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wynagrodzenie za programowanie

Średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych jest wyższe niż średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych. Mediana wynagrodzenia dla wszystkich prac technicznych wynosi 85 200 PLN

Czytaj więcej...

Losowy

Praca dla informatyka

Możemy pomóc Ci ubiegać się o pracę. Z przyjemnością przedstawiamy Ci pracę programisty komputerowego. Jesteśmy bardzo doświadczoną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Zapewnimy Ci najleps

Czytaj więcej...