Soft Demo

Programy najwyższej jakości... i szkolenia!

Linux migracja

Napisane 03.01.2020 przez Bronisław Staszko

Tagi: linux, linuks, migracja,

Spis treści:

         » Więcej o zaletach Linuksa napiszę w kolejnym poście.
         » C # - C # platformy Linux.
         » Co nowego w tej wersji

Używam MS Visual Studio przez większość mojego rozwoju, aw ciągu ostatnich kilku lat zdecydowałem się na migrację mojego rozwoju do Linuksa. Nie mogę powiedzieć, że nie tęsknię za Windowsem. Uważam jednak, że Linux jest znacznie lepszym środowiskiem programistycznym i jestem bardzo zadowolony z narzędzi programistycznych, które oferuje Ubuntu.

Więcej o zaletach Linuksa napiszę w kolejnym poście.

Teraz, gdy programista jest gotowy do napisania kodu, musimy wybrać język programowania.

To Cię zainteresuje: Opracowanie programu a strategia

Linux ma wiele różnych opcji, ale jest jedna, która ma najwięcej głosów:

C # - C # platformy Linux.

C # to standardowy język programowania dla systemu Linux. Jest to najpopularniejszy język do pisania programu w języku C. Istnieje wiele dobrych samouczków.

To Cię zainteresuje: Nasze bonifikaty na BlackFriday

Istnieje kilka powodów, dla których uważam, że C # jest dobrym wyborem do pisania programu Linux.

Dostępnych jest wiele przydatnych bibliotek i narzędzi do programowania w języku C #. C # jest jedynym językiem, który ma standardową bibliotekę, więc dostępnych jest sporo bibliotek, które mogą pomóc programistom C #. Jednym świetnym przykładem jest zestaw narzędzi do hakowania bibliotek DLL. Jednym z moich ulubionych narzędzi do pisania aplikacji C # jest MSBuild DLL Editor.

Pisząc nowy program, programiści nie muszą się martwić problemami wieloplatformowymi, takimi jak biblioteki wykonawcze C

.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zobacz:

Co nowego w tej wersji

Ta wersja wprowadza w pełni funkcjonalny interfejs API do tworzenia, testowania i debugowania ASP. Usługi NET. Podczas tworzenia usługi sieci Web przy użyciu nowego interfejsu API można przekazać parametry do metody z obiektu JavaScript. Ułatwia to tworzenie niestandardowych usług internetowych, a także ich testowanie.

Możesz teraz utworzyć ASP. Usługa NET korzystająca z funkcji równoważenia obciążenia Azure API. Usługa jest następnie zarządzana przez usługę równoważenia obciążenia platformy Azure, która automatycznie wdraża usługę do odpowiednich ról usługi Service Bus, w oparciu o reguły równoważenia obciążenia umieszczone w pliku konfiguracyjnym usługi. Jeśli usługa zostanie wdrożona do roli z wymogiem niskiej dostępności, usługa zostanie automatycznie przełączona do trybu online, gdy tylko pojawi się kolejna dostępna rola. Oznacza to, że nie musisz się już martwić ręcznym wdrażaniem usługi lub ręcznym wdrażaniem roli w równoważeniu obciążenia Azure.


O autorze

Bronisław Staszko

Uwielbiam programowanie w Pythonie oraz C++, ale żaden z języków programowania nie jest mi zupełnie obcy. Mam za sobą nawet programowanie maszyn CNC. Zapraszam do zapoznania się z moimi wpisami, bo dzielę się w nich swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wynagrodzenie za programowanie

Średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych jest wyższe niż średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych. Mediana wynagrodzenia dla wszystkich prac technicznych wynosi 85 200 PLN

Czytaj więcej...

Losowy

Programowanie i funkcje

Programowanie to skomplikowany temat z wieloma pojęciami do opanowania. Jeśli chcesz się ich szybko nauczyć, możesz poprosić o pomoc profesjonalistę. Jeśli chcesz uczyć się sam, oto najczę

Czytaj więcej...