Soft Demo

Programy najwyższej jakości... i szkolenia!

Python i Matlab

Napisane 03.01.2020 przez Arkadziusz Bekon

Tagi: python, matlab, program, wydajność, programowanie,

Autor programu czasem przyznaje, że technika ta "nie jest szczególnie elegancka ani wydajna", ale stwierdza, że ​​"nie można zbudować mostu na piasku", i mówi, że "nie jest zbyt przydatna w aplikacjach czasu rzeczywistego". < / p>

Poradnik - Programowanie za pomocą Matlaba: Nieautoryzowany przewodnik korzystania z Matlaba do programowania komputerowego Powoduje programowanie komputerowe za pomocą Matlaba, powiedz Experts, w którym autor przyznaje, że technika ta nie jest "szczególnie elegancka ani wydajna", ale stwierdza, że ​​"nie możesz zbuduj most na piasku "i mówi, że" nie jest to bardzo przydatne w aplikacjach czasu rzeczywistego ".

Programowanie aplikacji Matlab w celu uniknięcia złożoności i nieprawidłowej dekompilacji Powoduje programowanie Matlaba, powiedz Experts, w którym autor mówi, że jeśli używasz Matlaba do programowania jakiejś aplikacji, robisz to źle.

To Cię zainteresuje: Zmiana praktyk programowania?

Programowanie aplikacji Matlab z prostymi funkcjami do obsługi w czasie rzeczywistym z przykładami Powoduje programowanie w czasie rzeczywistym matlab, powiedz Eksperci, w których autor używa prostych funkcji, aby zademonstrować, jak złożone funkcje matlaba są zbyt złożone i źle się dekompilują, i mówi, że powinien napisać kod w prosty sposób, a później będzie łatwiej pisać

Jesteśmy najbardziej kompletnym tutorialem Python i Matlab w sieci. Napisaliśmy ogromną ilość materiałów obejmujących wszystkie główne aspekty programowania w Pythonie i Matlabie. Napisaliśmy szczegółowe filmy instruktażowe ze wszystkimi materiałami. Napisaliśmy darmową książkę, The Complete Guide to Python, Matlab i Microsoft Excel, która zawiera sekcje dotyczące używania Python i Matlab.

Napisaliśmy dużą ilość materiałów obejmujących wszystkie główne aspekty programowania w Pythonie i Matlabie.

Używamy tego samego kodu Matlab i Python do wszystkich naszych filmów, a nawet tekstu w naszych książkach. To pozwala nam przedstawić pełny zakres tematów programowania. Jeśli interesuje Cię jeden konkretny temat, możemy zapewnić Ci pełny samouczek na temat tego, jak ten temat jest realizowany

Wprowadzenie do programowania. Praktyczne, praktyczne wprowadzenie do tematu.

  • Praktyczne i teoretyczne programowanie komputerowe.
  • Wprowadzenie do programowania komputerów.

C jest podstawowym językiem programowania dla komputera. C jest napisane jako seria małych "słów", z których każde jest kombinacją liczby i znaku. Korzystając z C, możesz robić rzeczy, które byłyby niemożliwe w innych językach programowania.

Wprowadzenie do informatyki i programowania Kurs ten zapewnia szeroki przegląd informatyki i prezentuje podstawy programowania z wykorzystaniem C.

Wprowadzenie do programowania w C Jest to seria wykładów, które wprowadzają w podstawy programowania w języku C.

Wprowadzenie do informatyki i programowania za pomocą C Jest to seminarium, które wprowadza podstawy informatyki, programowania i używania C.

Wykłady z programowania w języku C Kurs ten zawiera szeroki przegląd informatyki i prezentuje podstawy programowania z wykorzystaniem C.

Programowanie w języku C Kurs ten zapewnia szeroki przegląd informatyki i przedstawia podstawy programowania w języku C.

Wprowadzenie do programowania Kurs obejmuje podstawy programowania z wykorzystaniem C.

Programowanie C Kurs ten stanowi szerokie wprowadzenie do informatyki i prezentuje podstawy programowania w języku C

(Jeśli czytasz to w innym języku, upewnij się, że czytasz to w języku angielskim przed kontynuowaniem czytania tego postu)

Kuzyn mojego przyjaciela uczy programowania komputerowego w swojej szkole średniej. W ubiegłym roku rozpoczął projekt, w którym uczniowie pracowali nad projektem przez weekend i oceniał wyniki. Ten projekt miał pytanie programistyczne. Pytanie brzmiało: "Wolałbyś mieć pudełko, które wygląda jak stara gra komputerowa, lub pudełko, które wygląda jak lodówka?"

To pytanie wykorzystał do oceny projektu uczniów. Powiedział: "Jak chcesz, aby wyglądał Twój komputer? Co chcesz, żeby komputer działał?"

Gdy wszyscy uczniowie zaczęli pracować nad projektem, zauważyłem, że kuzyn mojego przyjaciela umieścił gwiazdkę w projekcie. Oznaczało to, że nie ocenił jeszcze produktu końcowego. Zapytałem go, czy to było zamierzone, a on odpowiedział "tak". Powiedział, że patrzy na program studentów i ich rozwiązania problemu. Powiedział, że szuka "dziur".

Powiedział: "Jeśli potrafisz wymyślić rozwiązanie, które można wykonać za pomocą tego kodu, masz dziurę".

Powiedział, że w projekcie jest pięć dziur i powiedział, że najlepszym rozwiązaniem będzie program, który wygląda jak stara gra komputerowa.


O autorze

Arkadziusz Bekon

Mam ponad 15 lat doświadczenia w przemysłowym programowaniu. Na koncie mam napisanych setki aplikacji w c++ oraz net studio. Uwielbiam również pisać rozwiązania w PHP - między innymi serwisy internetowe z bogatą funkcjonalnością.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wynagrodzenie za programowanie

Średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych jest wyższe niż średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych. Mediana wynagrodzenia dla wszystkich prac technicznych wynosi 85 200 PLN

Czytaj więcej...

Losowy

Python

Rozpoczęcie pracy z Python, podstawy Python, biblioteki Python, moduły Python itp. Porozmawiamy o niektórych podstawowych składnikach językowych, które są powszechnie spotykane w aplikacjach,

Czytaj więcej...