Soft Demo

Programy najwyższej jakości... i szkolenia!

Zarabianie na kodowaniu

Napisane 03.01.2020 przez Zbigniew Jaroszka

Tagi: kodowanie, zarobki, wynagrodzenie, programowanie,

Spis treści:

         » Rozpocznij

Ile pieniędzy możesz zarobić w ciągu pierwszych 15 godzin pracy tygodniowo?

To Cię zainteresuje: Jak programować

 • Co jest najważniejsze w życiu?
 • Jak uzyskać przypadkowy dochód
 • Jak sprawić, by ludzie cię polubili
 • Jak zostać milionerem
 • Jak uzyskać najwyższą stopę zwrotu
 • Jaki jest ostateczny cel życia?
 • Jaki jest najlepszy sposób na zawarcie przyjaźni
 • Ile kosztuje wejście na Harvard?
 • Ile jest warta Twoja praca?
 • Ile pieniędzy potrzebujesz, aby żyć jak król?
 • Jak znaleźć nowych klientów?
 • Jak uzyskać awans?
 • Jak zamienić startup o wartości 30 000 PLN w biznes o wartości 87 milionów PLN
 • Jak uzyskać 1000 PLN dziennie w ruchu
 • Jak zarabiać 1000 PLN dziennie
 • Jak zacząć inwestować
 • Jak zdobyć pracę, która nie płaci 7 PLN. 25 za godzinę
 • Jak zdobyć pracę, która nie płaci 7 zł

kod w Visual Studio. NET 2015

To Cię zainteresuje: Jak debugować program

Microsoft Visual Studio 2015 zawiera obsługę języków C # i VB, a także obejmuje wiele innych języków, w tym C, C ++ i Visual Basic. Jest to również jeden z najczęściej używanych projektów open source w sieci, a wraz z wydaniem programu Visual Studio 2015 chcemy mieć pewność, że jesteś gotowy na najnowszy i najlepszy język programowania.

W tym artykule pokażemy 19 sposobów na jak najlepsze wykorzystanie VS2015, od pisania kodu, debugowania i budowania aplikacji.

To Cię zainteresuje: Literatura o programowaniu

Przeczytaj o nowym Visual Studio 2015, dostępnym w Visual Studio 2015.

Rozpocznij

Zacznij od podstaw i zacznij od podstaw! Dowiesz się, jak dodawać nowe pliki C # lub VB do swojego projektu oraz jak tworzyć i dostosowywać szablony dla C #, C ++ i VB. NET.

Dowiesz się również, jak szybko tworzyć nowe projekty Visual Studio od podstaw i jak importować istniejące projekty do VS2015. Jeśli szukasz przeglądu tego, co zapewnia VS2015, przeczytaj sekcję "Pierwsze kroki" dokumentacji VS2015.

Po zakończeniu nauki wypróbuj niektóre szablony. Niektóre są dość proste, inne są znacznie bardziej wyrafinowane.

 • Naucz się C #
 • W programie Visual Studio 2015 możesz tworzyć pliki kodu C #

Dla mnie to byłby sposób radzenia sobie z faktem, że mam guz mózgu, który wymaga leczenia, i można to zrobić tylko w Internecie.

Nie chodzi o to, że nie mogę korzystać z Internetu na swoją korzyść. Mam swojego bloga, mam filmy z YouTube'a, które mogę udostępniać innym. W ten sposób dowiaduję się o rzeczach, których inni nie wiedzą.

Dlatego utrzymuję moją witrynę. Nie potrzebuję strony na Facebooku, konta na Twitterze ani niczego innego. Muszę tylko utrzymać swoją witrynę.

Mam ten problem, ponieważ nie mogę polegać na rzeczach wbudowanych w Internet. Nie mogę uzyskać dostępu do gabinetu lekarskiego przez Internet. Nie mam dostępu do laboratorium komputerowego. Muszę iść do czyjegoś biura i pokazać się osobiście.

Muszę dowiedzieć się o rzeczach, które są poza moim zasięgiem. Nie mogę tego zrobić, zostawiając notatkę w sieci i czekając do następnego dnia, aby sprawdzić, czy trafię do czyjejś skrzynki odbiorczej. Nie mogę tego zrobić, wysyłając notatkę na czyjś domowy telefon.

Właśnie dlatego muszę mieć zestaw narzędzi dla siebie. Mam wiele rzeczy, które są dla mnie bardzo ważne. Byłoby miło, gdyby można je było łatwo znaleźć.

Miło jest mieć je na moim komputerze. Kiedy ich potrzebuję, mogę je łatwo znaleźć, wyszukując

zbudować udany start w 7 łatwych krokach?

Czytaj dalej: WhatsApp podobno testuje wersję aplikacji do przesyłania wiadomości na iOS

, miałem pomysł. Zrobiłbym własną aplikację na iPhone'a, aby pomóc osobom z OCD. Byłaby to prosta aplikacja, w której ludzie mogliby po prostu nagrywać swoje myśli lub emocje w małym dyktafonie. Dałoby to ludziom wyjątkową okazję do nawiązania kontaktu z innymi i poczucia poczucia więzi. Pomoże im to pokonać strach przed rozmową o swoich myślach.

Chciałem to nazwać "Talk Me Through". I będzie dostępny do pobrania za darmo w Apple App Store. Chciałbym również podzielić się wszystkimi moimi osobistymi badaniami i spostrzeżeniami na temat przezwyciężenia OCD, a także tego, jak pokonałem własną OCD.

Miałem też pomysł stworzenia społeczności wokół aplikacji. Byłaby to pierwsza tego rodzaju aplikacja opracowana przez programistę dla programistów. Byłoby forum do omawiania pomysłów i wzajemnej pomocy. Chciałem stworzyć coś, co byłoby pomocne dla wszystkich.

Nadal pamiętam dzień, w którym rozpocząłem projekt. Obudziłem się w środku nocy, patrząc przez telefon na około 20 minut, zastanawiając się nad pomysłami. Byłem wykończony i nie miałem żadnych konkretnych planów. Jako programista nie miałem zaufania. Chciałem tylko stworzyć coś, co pomogłoby innym. Zamierzałem zrobić coś, co pomogłoby tym, którzy mieli OCD.

Miałem mnóstwo pomysłów, ale myślałem, że wiele z nich jest szalonych. Myślałem, że wiele z nich było nierealnych.


O autorze

Zbigniew Jaroszka

Uwielbiam wędkować, wtedy przychodzą mi do głowy najlepsze pomysły na projekty. Nie programuję dla innych, wszystkie programy które napisałem służą tylko i wyłącznie w mojej firmie. Jestem przedsiębiorcą od wielu wielu lat. A programowanie to moja pasja.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wynagrodzenie za programowanie

Średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych jest wyższe niż średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych. Mediana wynagrodzenia dla wszystkich prac technicznych wynosi 85 200 PLN

Czytaj więcej...

Losowy

Bałagan w kodzie

Mój kod to bałagan. I nie wiem, jak to naprawić. 1. Deweloper ma zbyt wiele "reguł" i nie przestrzega ich. 2. Deweloper jest zbyt zaniepokojony swoją reputacją i niewystarczająco potrzeb

Czytaj więcej...