Soft Demo

Programy najwyższej jakości... i szkolenia!

Zwiększysz swoje umiejętności programowania

Napisane 03.01.2020 przez Arkadziusz Bekon

Tagi: programowanie, umiejętności, szkolenie, trening,

Spis treści:

         » Nauczysz się tworzyć interaktywne gry w Pythonie.
         » Nauczysz się pisać proste aplikacje i gry w Javie.
         » Nauczymy Cię, jak tworzyć gry wideo napisane w C ++.

Użyj tego artykułu jako wskazówki. Im więcej ćwiczysz, tym szybciej będziesz w stanie uruchomić swoje programy. Pojęcia zostaną szczegółowo wyjaśnione w późniejszych artykułach.

To Cię zainteresuje: Szybkość programowania

Pierwszym krokiem jest nauczenie się korzystania z klawiatury. Do sterowania komputerem służą polecenia klawiaturowe. Składają się z liter i symboli widocznych na klawiaturze.

To Cię zainteresuje: Maniak programista

Każdy symbol ma swoje znaczenie, więc powinieneś je wszystkie zrozumieć, zanim nawet pomyślisz o kodowaniu.

  • Poniżej znajduje się lista najważniejszych poleceń klawiaturowych

są najtrudniejsze do zrozumienia. Zrozumienie najlepszych praktyk dotyczących konkretnego problemu może być bardzo trudne. Może to prowadzić do złego projektowania oprogramowania. Co musisz wiedzieć, aby poznać najlepsze praktyki dotyczące konkretnego problemu? Podczas poznawania najlepszych praktyk zalecam recenzowanie książek wymienionych w poniższej tabeli. Więcej informacji na temat najlepszych praktyk znajduje się w rozdziale o najlepszych praktykach poniżej.

To Cię zainteresuje: Droga do przebycia

Jeśli chcesz poprawić swoje programowanie, polecam jedną z tych książek:

Ta książka zawiera wiele dobrych praktyk i jest niezbędna dla każdego programisty, który chce być produktywny. Musi mieć dla każdego programisty.

Ta książka zawiera wiele dobrych praktyk i jest niezbędna dla każdego programisty, który chce być produktywny.

Ta książka jest kompleksowym przewodnikiem programowania w języku programowania Python. Zawiera najczęściej używaną składnię Pythona i wiele przykładów, które pomogą ci dowiedzieć się więcej o Pythonie.

Ta książka zawiera podstawy programowania: jak deklarować zmienne, jak tworzyć i używać funkcji, jak ustawiać wartości i jak do nich uzyskać dostęp oraz jak wyświetlać dane wyjściowe

Wzrost liczby telefonów komórkowych spowodował, że wiele z naszego życia online. Dzięki aplikacjom takim jak Twitter, Tumblr i Facebook mamy dostęp do bardziej kompletnego obrazu naszego życia niż kiedykolwiek wcześniej. I chociaż usługi te mają swoje miejsce, zaczynamy dostrzegać poważny trend, w którym świat staje się gigantycznym komputerem.

Programowanie jest ważnym narzędziem, które pomogło ukształtować ten świat. Według Google nie są oni sami w programowaniu komputerowym.

W ostatnim wywiadzie dyrektor Google Larry Page wyjaśnił, w jaki sposób korzystanie z programowania w ich infrastrukturze pomaga sprawić, że Internet się kręci.

"Większość świata korzysta z komputera", powiedziała Page, według Huffington Post. "Staramy się być wszędzie, próbując dowiedzieć się, jak sprawić, by cały świat się kręcił."

"Wykonujemy dla ciebie wiele pracy i robimy to, ponieważ jesteś w Internecie. To nasza praca jako inżynierów oprogramowania", kontynuował.

"Oprogramowanie jest podstawą naszego rozwoju Google", dodała strona. "Myślimy o komputerach jak o komputerach, komputerach wszystkiego. Gdy umieścisz komputer w domu, to komputer. Ale potem dostaniesz się do chmury, to coś więcej. To system informacyjny."

Z pewnością Google jest ważnym graczem w infrastrukturze internetowej, ale nie jest jedynym

: Krótkie spojrzenie na podstawy programowania Programowanie komputerowe: Zasady, podstawy kodowania i programowanie pośrednie: Od programowania podstawowego do zaawansowanego: Podstawy do programowania zaawansowanego: Programowanie w języku Java Programowanie: Kompletny przewodnik: Kurs programowania autorstwa Dave'a Thomasa A. Przewodnik po programowaniu w Ruby: Przewodnik dla początkujących po JavaScript Programowanie: zasady programowania i praktyki Alana Kay Programowanie: praktyczne podejście Alana Kay: Sztuka programowania komputerowego John A. Rateliff Programowanie: zasady i praktyka Gordona Crawforda: Sztuka programowania komputerowego: Zasady i praktyka Gordona Crawforda: Język Java: Przewodnik dla programistów o projektowaniu obiektowym James Gosling: Język Java przez Jim Blandy: Sztuka programowania komputerowego: Programiści w pracy Ken Thompson Programowanie: Praktyczne Podejdź do drugiej edycji Alan Kay: Język Java Jim Blandy: Sztuka programowania komputerowego: Programiści w pracy Ken Thomps on Programming: A Practical Approach 1st Edition by Alan Kay: The Java Language by Jim Blandy: The Art of Computer Programming: Programmers at Work by Ken Thompson Programowanie: A Practical App 1stach: Alan Kay By Michael A

w mniej niż 30 minut.

Czas sprzedać swoje umiejętności programistyczne, chcemy, abyś został profesjonalistą.

Najlepszym sposobem, aby dostać się do pracy inżyniera oprogramowania, jest napisanie dobrego kodu.

Pokażemy Ci, co możesz zrobić i jak to zrobić, a my pomożemy Ci to zrobić.

W tym kursie nauczymy Cię, jak pisać proste programy w Pythonie i jak używać ich do pisania prawdziwych programów.

Nauczysz się tworzyć interaktywne gry w Pythonie.

Nauczysz się tworzyć proste strony internetowe i gry w HTML i CSS oraz jak pisać je w Pythonie.

Nauczysz się pisać proste aplikacje i gry w Javie.

Następnie nauczymy Cię, jak tworzyć własne gry i aplikacje w HTML i JavaScript.

Nauczysz się tworzyć aplikacje komputerowe w systemach Windows, Mac i Linux.

  • Nauczymy Cię tworzenia aplikacji internetowych w AngularJS.
  • Nauczymy Cię, jak tworzyć aplikacje na iOS w Objective-C.
  • Nauczymy Cię, jak tworzyć aplikacje na Androida w Javie.

Nauczysz się tworzyć gry na tablety i urządzenia mobilne w HTML i JavaScript.

Nauczymy Cię, jak tworzyć gry wideo napisane w C ++.

Nauczysz się tworzyć oprogramowanie działające w Internecie, na urządzeniach mobilnych iw chmurze


O autorze

Arkadziusz Bekon

Mam ponad 15 lat doświadczenia w przemysłowym programowaniu. Na koncie mam napisanych setki aplikacji w c++ oraz net studio. Uwielbiam również pisać rozwiązania w PHP - między innymi serwisy internetowe z bogatą funkcjonalnością.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wynagrodzenie za programowanie

Średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych jest wyższe niż średnie wynagrodzenie w innych zawodach technicznych. Mediana wynagrodzenia dla wszystkich prac technicznych wynosi 85 200 PLN

Czytaj więcej...

Losowy

Doświadczenia programistyczne

Jak opisałbyś swoje doświadczenia programistyczne w jednym zdaniu? Świetny programista to ktoś, kto jest ciekawy, ciekawy biznesu, ciekawy technologii i ludzi. Jeśli jesteś tą osobą, to chyb

Czytaj więcej...